Головна » Новини » Рівне » На Рівненщині виявили чотири авто з підробленими документами

На Рівненщині виявили чотири авто з підробленими документами

54325d4 факти підробки документів  на території Рівненської області виявили в перші дні місяця працівники сервісних центрів  спільно з експертами НДЕКЦ МВС.

Під час проведення операції реєстрації у Рівному транспортного засобу, привезеного з-за кордону, виявилося, що бланк документа про реєстрацію вміщає ознаки підробки. А під час здійснення операції перереєстрації на нового власника автомобіля марки «Volkswagen Vento» встановлено, що маркувальні позначення кузова піддавались змінам, а свідоцтво про реєстрацію підроблене.

Тим часом, в  територіальному сервісному центрі м. Дубно, у ході проведення криміналістичного дослідження встановлено, що номер двигуна автомобіля марки «Toyota Land Cruiser»  частково знищений механічним втручанням.

Четвертий випадок виявили, коли  власник  автомобіля марки «Audi 80» звернувся для проведення криміналістичного дослідження, де виявилося, що маркувальні позначення кузова піддавались змінам.

Відомості за цими фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тривають слідчі дії.

Оскільки останнім часом на території України збільшилася кількість автомобілів-двійників, ввезених з тимчасово окупованої території, фахівці сервісних центрів МВС закликають автолюбителів бути обачними і ретельно перевіряти  транспортний засіб перед тим, як його придбати.

 

Матеріали надано Регіональним сервісним центром.


Актуально

Дітей з Луганщини оздоровлюють в Хрінниках

19 дітей, а також педагог з Новоайдарського району, що на Луганщині нині перебувають в дитячому …

Залишити коментар