Головна » Новини » У Рівному розпочнеться програма “Школа і поліція”

У Рівному розпочнеться програма “Школа і поліція”

Точна дата поки що не відома, але з 1 вересня програма “Школа і поліція” стартувала вже в 4 містах України. Відбувається вона за підтримки проекту РСКЮ (Реформи системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні) консалтингової компанії Агрітім Канада.

Програма “Школа і поліція” — експериментальна модель співпраці навчальних закладів і поліції. Програма, яка покликана запобігти правопорушенням серед дітей та сформувати безпечне навчальне середовище, впроваджена в Києві, Львові, Одесі та Івано-Франківську.

Співробітники патрульної поліції — шкільні офіцери — будуть проводити інтенсивні заняття-бесіди з учнями шкіл. Дітей навчать безпечній поведінці у повсякденному житті та, зокрема, на дорозі.

За кожним шкільним офіцером закріпили до 5 шкіл. У столиці взяти участь у проекті погодились 295 шкіл, у Львові — 106, в Одесі — 116, а в Івано-Франківську — 41.

В рамках цього проекту полісмени відвідали святкові лінійки у вищезазначених містах. Дітям розповіли: відтепер у них буде друг та порадник — шкільний офіцер.

Всі заняття для дітей за програмою “Школа і поліція” затвердило Міністерство освіти та науки України. Програму планують поширити по всіх містах України.


Актуально

Водій, перед яким обвалився міст у Генуї, розповів деталі трагедії

Один з водіїв, який уник падіння з генуезького мосту, що обвалився у вівторок, розповів журналістам …

Залишити коментар