Головна » Новини » Магістратура виключно на платній основі?

Магістратура виключно на платній основі?

Уряд не хоче прислуховуватися до рекомендацій Мінфіну. Питання переводу магістратури на платну основу знято з порядку денного. Про це після наради щодо бюджету у п’ятницю, 2 вересня, повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Розумію прагнення Мінфіну знайти резерви у бюджеті, в тому числі і для реформи вищої школи. Але з деякими пропозиціями погодитись не можу. Ми визначили освіту як один із пріоритетів на наступний рік, тому що це майбутнє нашої держави. Я буду підтримувати рішення, які сприятимуть підвищенню якості освіти, але буду проти того, що обмежуватиме її доступність”, – написав Гройсман у Facebook.

Нагадаємо, напередодні з’явилася інформація, що Міністерство фінансів рекомендує Міністерству освіти й науки запровадити навчання студентів у магістратурі у вищих навчальних закладах виключно на контрактній формі навчання (за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб).


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар