Головна » Новини » У Рівному перевіряють «Рівнетеплоенерго»

У Рівному перевіряють «Рівнетеплоенерго»

В рамках підготовки до опалювального сезону фахівці Управління Держпраці у Рівненській області провели інформаційно-консультативний семінар для підприємств, які виконують проектні роботи, установку, налагодження, ремонт та обслуговування котлоагрегатів та тепломеханічного обладнання котелень. За словами фахівців, практика показує, такі заходи вкрай важливі для максимального донесення інформації про нормативно-правові вимоги та попередження аварій та нещасних випадків на виробництві. Це усвідомлюють і в профільних організаціях та підприємствах, яких на Рівненщині налічується майже 40. Тож їх представники фактично з усіх районів області приїхали до Рівного за корисними знаннями.

2
Фахівці Управління підготували докладний аналіз причин пов’язаних із котлами нещасних випадків, що сталися за останній період в Україні. І хоча в цій сумній статистиці Рівненщина не фігурує, начальник відділу нагляду у промисловості Іван Онищук закликав до максимальної відповідальності:
– Результати перевірок показують, що є низка порушень та недоліків, які суттєво понижують рівень безпеки експлуатації котлів. Особливо це стосується поспішного переведення котелень на альтернативні, зокрема, тверді види палива, своєчасного проведення техоглядів, у т.ч. позачергових у зв’язку з відпрацьованим нормативним строком служби, – зазначив Онищук
Характерно, що превентивний напрям діяльності Управління тісно поєднаний з наглядовим. Сьогодні триває комплексна планова перевірка найпотужнішого на Рівненщині теплопостачальника – ТОВ «Рівнетеплоенерго». Комісію Держпраці очолює перший заступник начальника Управління Микола Нос, який є досвідченим фахівцем котлонагляду. Тому перевірка обладнання котелень на предмет дотримання нормативно-правових вимог з охорони праці та промислової безпеки проводиться ґрунтовно, в буквальному сенсі і в середині котлів. Загалом про рівень безпеки котелень цього підприємства стане відомо за результатами перевірки.


Актуально

Пожежа у Дубенському районі (ФОТО)

13 серпня горіла господарча будівля у с. Рачин, Дубенського району. Пожежу ліквідували дубенські рятівники. Вогонь …

Залишити коментар