Головна » Відео новини » У кожному районі Рівненщини запрацюють безкоштовні адвокати

У кожному районі Рівненщини запрацюють безкоштовні адвокати

Отримати вторинну правову допомогу, а також і безкоштовного професійного адвоката можуть відтепер мешканці Рівненщини.  З 1 липня минулого в Україні запрацювали сто місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. А з вересня цьогоріч у кожній області запрацюють і районні. На Рівненщині відтепер запрацює більше десяти таких бюро.

 

Тепер бюро окрім вторинної, надаватимуть також й первинну допомогу. Адже тут впевнені, – населенню бракує юридичних знань. Тому допомагатимуть громадянам з’ясувати їхні права у вирішенні тих чи інших спірних питань.

 

Головні питання з якими звертаються люди до центрів це спадкові питання, або соціальне забезпечення. Керівники центру констатують, за рік роботи було зареєстровано близько 3 тисяч звернень громадян.

 

Допомога безкоштовна для громадян , але не безкоштовна для держави. Тому для Ріненщини держава з бюджету уже виділила більше 2 мільйонів гривень

 

У правовому центрі стверджують, завдяки запуску цього проекту їхні адвокати забезпечують рівний доступ до суду усіх громадян, не залежно від їхніх статків, та право на захист, яке з 1996 року гарантоване Конституцією України.

Ярослава Зятик, Влад Пєрязєв у ритмі подій


Актуально

Ростислав Рараговський – перший професійний рівненський дрифтер (ВІДЕО)

Ростислав Рараговський більше чотирьох місяців займається дрифтом. Тобто використовує автомобіль більше як засіб мистецтва, а …

Залишити коментар