Головна » Новини » Культура » Третя лекція «Quantum»-у Макса Кідрука відбудеться у Рівному

Третя лекція «Quantum»-у Макса Кідрука відбудеться у Рівному

gnTD45z8-Ao5 лютого організація “Література.РВ” та Макс Кідрук запрошують говорити про мало досліджене, але дуже захоплююче – «Таємниці чорних дір».

Проект «Квантум» збирає слухачів вперше після новорічної перерви. Нагадуємо, що це проект науково-популярних лекцій про Всесвіт, іншими словами – цікаві й зрозумілі розповіді про складне.

У листопаді та грудні Макс Кідрук втягував глядачів у вічну дискусію навколо виникнення життя на Землі, а також розкривав таємниці зір, їхнього народження та загибелі. Цього ж разу мова буде про не менш таємниче космічне явище – чорні діри.

Вхід на заплановані лекції є платним, квитки можна буде придбати завчасно за зниженою ціною (25/40 грн., для учнів – 15 грн.).

Також постійних відвідувачів чекає можливість виграти планшет від генерального партнера проекту – мережі комп’ютерної техніки «КТС». Для цього достатньо прийти на всі 8 зустрічей і заповнити анкети, які може отримати кожен, хто особисто прийде на лекції. І в «рандомному» режимі визначиться переможець під час останньої зустрічі.

Час початку: 19:00

Місце зустрічі: Театр ляльок (м. Рівне, вул. С.Петлюри, 5)

Інформація  щодо квитків: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець) або відразу придбати у магазинах генерального партнера «КТС» у Рівному


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар