Головна » Новини » На Рівненській АЕС працює тільки 3 енергоблоки

На Рівненській АЕС працює тільки 3 енергоблоки

Станом на 8 годину ранку 30 серпня в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 1770 МВт. Про це повідомляє прес-служба РАЕС Вікторія Леонова.

На енергоблоці №4 (ВВЕР-1000) триває 13 доба середнього планово-попереджувального ремонту. У режим «чергування» після ремонту переведено обладнання третього каналу системи безпеки, в ремонт виведено обладнання першого каналу системи безпеки. Виконано демонтаж верхнього блоку реактора, проводиться налагоджування перевантажувальної машини. На парогенераторах виконується контроль металу теплообмінних трубок, а також контроль металу корпусу парогенератора ПГ-2. Усі роботи проводяться згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 42,3 млн кВт год. електроенергії, з початку місяця –1 млрд 305,3 млн кВт год. електроенергії та з початку року – 11 млрд 764,6 млн  кВт год. електроенергії.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.


Актуально

Рівненські лікарі зможуть укласти більше декларацій з пацієнтами

Базовий тариф Національної служби здоров’я України на оплату послуг первинної медичної допомоги на 2019 рік …

Залишити коментар