Головна » Новини » На Рівненщині споживання газу зросло на 6 %

На Рівненщині споживання газу зросло на 6 %

Приріст споживання газу на Рівненщині стався завдяки збільшенню його використання в побуті. В цьому секторі, назважаючи на значно тепліший зимовий період, в 1 кварталі використано газу  на 10 % більше, ніж у минулому році. Адже діюча система субсидування населення сприяє нераціональному використанню блакитного палива. Про це повідомляє прес-служба “Рівнегазу”

 “Із січня по липень 2016  року споживачі Рівненщини спожили на 15,0 млн. куб. м більше природного газу, ніж за цей же час рік тому – тобто приріст склав 5,8% . Населення Рівненщини, яке використовує газ для побутових потреб, збільшило його споживання на 10,3 %,  а промислові підприємства області на 5,6 %. При цьому, скорочення обсягів споживання газу відбулося по бюджетних установах – 15,1 % та підприємствах ТКЕ – на 6,5%”, – йдеться у повідомленні

Зростання обсягів споживання природного газу серед населення  насамперед зумовлене діючою системою надання субсидій, яка не стимулює споживача економити блакитне паливо. На Рівненщині субсидією на оплату за спожитий природний газ користується понад 100 тисяч домоволодінь регіону. Значна частина таких домоволодінь не сплачує навіть визначений управліннями соцзахисту обов’язковий платіж. Тобто складається ситуація, коли ПАТ «Рівнегаз» недоотримує готівкові кошти за протранспортований субсидантам газ.

–       Між тим, саме від фінансування робіт за рахунок тарифної виручки по транспортуванню газу залежить безаварійне і безперебійне газопостачання в області, за яке відповідає «Рівнегаз», – повідомив директор комерційний ПАТ «Рівнегаз» Віктор Осницький.

За кошти, що надходять товариству від споживачів Рівненщини за транспортування газу компанія проводить ремонт та обслуговування газових мереж, забезпечує роботу аварійно-диспетчерської служби та придбання необхідного обладнання та матеріалів.

 


Актуально

На Рівненщині визначили переможців обласного спортивного конкурсу

Впродовж жовтня та грудня 2018 року КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» …

Залишити коментар