Головна » Новини » У Рівному шукають кандидатів для координаційного комітету “Громадського бюджету”

У Рівному шукають кандидатів для координаційного комітету “Громадського бюджету”

Місто Рівне у числі перших семи міст України розпочинає реалізацію масштабного проекту з впровадження «Громадського бюджету». Повідомив на своїй сторінці у ФБ секретар рівненської міської ради Сергій Паладійчук.

14102380_636874969828679_5118136369430733628_n“Головна перевага такого способу розподілу бюджетних коштів – це безпосередня участь членів територіальної громади міста у формуванні переліку заходів, робіт, послуг, які фінансуватимуться зі скарбниці міста.
Кожен мешканець міста може стати ініціатором і розробником окремого проекту і у випадку відбору, за допомогою коштів із міського бюджету втілити свій задум у життя!
На першому етапі впровадження «Громадського бюджету» ми закликаємо представників громадських організацій міста, органів самоорганізації населення, обє’днань співвласників багатоквартирних будинків, батьківських комітетів і будь-яких інших обє’днань не залишатися осторонь та запропонувати свої кандидатури до складу координаційного комітету «Громадського бюджету».
Саме цей колегіальний консультативний орган координуватиме процес функціонування «Громадського бюджету» і відповідатиме за відбір кращих проектів, які потім будуть профінансовані з міського бюджету.
Збір Ваших пропозицій щодо можливих кандидатур на участь у цьому координаційному комітеті відбуватиметься від сьогодні й до 12 вересня 2016 року.
Пропозиції щодо кандидатур потрібно подавати письмово у каб.№106 у приміщенні виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: м.Рівне, вул.Соборна, 12а або на електронну пошту poluhovich@ukr.net Контактна особа Полюхович Микола Васильович”


Актуально

На Поліссі будують багатофункціональний спорткомплекс

У селі Бродниця Зарічненського району «з нуля» будують сучасний спортивно-культурний комплекс. На сьогодні він готовий …

Залишити коментар