Головна » Новини » Культура » З іноземними партнерами Палацу дітей та молоді зустрівся міський голова

З іноземними партнерами Палацу дітей та молоді зустрівся міський голова

Зокрема, гості приїхали до Рівного на святкування 75-річчя Рівненського міського Палацу дітей та молоді. З керівниками міста вони обговорили досвід позашкільної освіти обласного центру на прикладі міського Палацу дітей та молоді, пише прес-служба Рівненської міської ради.

watermarked - IMG_0007

Зі слів іноземців, досвід виховної та освітньої роботу ПДМу є унікальним не лише на теренах України, а й Європейського простору.  

– В Голландії таких закладів, як Палац дітей та молоді, взагалі немає. Зникли вони ще наприкінці 60-х – на початку 70-х. Функції позашкільного виховання зараз у нас виконує сім’я, але цього явно недостатньо,  – розповів генеральний секретар Європейської  Асоціації Установ неформальної освіти дітей та молоді Рене Кларіс (м. Амстердам, Нідерланди).

 Також на зустрічі були присутні член CEMEA Франції, соціальній психолог, науковий співробітник CSTB, координатор молодіжних проектів від Ради Європи Жоель Борде, директор Польського молодіжного центру творчості, партнер РМ ПДМ у Міжнародних проектах Івона Вілк та її колега Анна Подсєдлік.

watermarked - IMG_0011

В майбутньому в ПДМ спільно з закордонними аналогічними закладами планується проведення екологічних семінарів, інтелектуальних ігор, культурологічних проектів та обмінних програм.


Актуально

Родина просить небайдужих людей допомогти молодій мамі побороти рак! (ФОТО)

Із проханням допомогти  своїй кузині вилікуватися від онкологічної хвороби звернувся до усіх небайдужих людей Maksim Fisianchuk: Перш …

Залишити коментар