Головна » Новини » Культура » Живописний дарунок рівнянам на День Міста від Олександра Гурістюка

Живописний дарунок рівнянам на День Міста від Олександра Гурістюка

14124360_10209349524511102_651474005285806032_o
Фото Олександра Харвата

Його називають диваком, але захоплюються його талантом. Кажуть, що він космічний, неординарний, провокаційний, але чи не такий і має бути справжній оригінальний художник, щоб його визнавали номером 1? Олександр Гурістюк – № 1 для Рівного і так вважає чимало мистецтвознавців та прихильників його творчості. Світ в картинах цього митця – особливий. Іноді наївний, часто іронічний, а іноді він кидає виклик суспільству.

«Живопис Олександра Гурістюка» – таку назву матиме виставка, що відкриється у Виставковій залі Рівненського Міського Будинку Культури на День міста 28 серпня. Ось так просто, живопис художника. Без зайвих почестей. Бо так побажав сам автор. Навдивовижу скромний до своєї персони, щирий і безпосередній. Цьогоріч Олександр став лауреатом премії імені Георгія Косміаді у галузі образотворчого мистецтва, чим ми також пишаємося.

Подарунок до Дня міста Рівне –  виставка «Живопис Олександра Гурістюка». Більше 50 картин у Міському Будинку Культури. Запрошуємо на відкриття 28 серпня на 13.00 !


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар