Головна » Новини » На Рівненському полігоні вибухи та стрільба

На Рівненському полігоні вибухи та стрільба

На прикладі бригади ОК «Захід» проводиться заняття Всеукраїнського масштабу

 DSC_0088 DSC_5814

Відповідно до рішення начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України в період з 26 по 27 серпня  2016 року на Рівненському загальновійськовому полігоні проводиться інструкторсько-методичне заняття щодо організації роботи керівництва бригадних тактичних навчань із залученням посадових осіб оперативних командувань “Захід”, “Південь”, “Північ”, “Схід”, командувань Високомобільних десантних військ, Військово-Морських сил Збройних Сил України.

Дане інструкторсько-методичне заняття під керівництвом першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Ігоря Колесника проводиться з метою досягнення розуміння учасниками заняття порядку підготовки керівництва в ході проведення бригадного тактичного навчання, під час якого відточувалися вміння та навички ведення розвідки спостережними постами військової, артилерійської та інженерної розвідки; дії посередників під час евакуації пошкоджених озброєння та військової техніки та надання першої медичної допомоги; форсування підрозділами водної перешкоди; облаштування мостового переходу відділенням механізованих мостів; відбиття підрозділами бригади контратаки та контрудару противника і введення в бій другого ешелону; ведення наступу в глибині оборони противника. Також в інтересах механізованих підрозділів бригади була задіяна армійська авіація Сухопутних військ України та авіація Військово-Повітряних Сил України.

14141734_1692118907771898_1278994430558547351_n
Павло Невесенко та Іван Комар

Як зазначив перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Ігор Колесник, – «Дане заняття підготовлене дуже якісно. Найбільша увага приділялася методичності та правильності планування, проведення та оцінки заняття. На даному етапі перед Збройними Силами України стоїть завдання у вересні цього року провести вісім бригадних навчань із залученням понад восьми тисяч військовослужбовців оперативного резерву першої черги. Дуже важливо підвищити рівень боєздатності військових частин для відбиття агресії. Адже найвищою формою підготовки будь-якого підрозділу бригади є тактичне навчання, в якому задіяна уся бригада». Повідомляє прес-служба оперативного командування “Захід”.

Більше про навчання дивіться у понеділок в програмі “У ритмі подій” на телеканалі РИТМ. Адже на навчаннях побувала і наша знімальна група у складі Павла Невесенка та Івана Комара.


Актуально

На Рівненщині визначили переможців обласного спортивного конкурсу

Впродовж жовтня та грудня 2018 року КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» …

Залишити коментар