Головна » Новини » У Дубному вітали призера Олімпійських ігор, хоч Рівненщина і без медалей

У Дубному вітали призера Олімпійських ігор, хоч Рівненщина і без медалей

14138185_1345704582126161_3365086624341708310_oУ місті Дубно на майдані Незалежності місцева влада та жителі районного центру хлібом-сіллю, з квітами та національними прапорами зустрічали свого земляка каноїста Тараса Міщука, який у дуеті з Дмитром Янчуком став бронзовим призером літніх Олімпійських ігор у Бразилії в змаганнях з веслування на каное-двійках на дистанції 1000 метрів.

Цікаво, що вихованець дубенської веслувальної школи на іграх у Ріо представляв не Рівненщину, а Львівщину. Бо в рідній області його визнали неперспективним.

Голова обласного фізкультурно-спортивного товариства “Україна Анатолій Биков розповідає, що Тарас Міщук змалку почав займатись у їх ДЮСШ з веслування, але коли прийшов час вступу до вищого навчального закладу, один з обласних чиновників, до якого ми звернулися за сприянням, сказав, що таких у нас чотири десятки. Тож залишивши Рівненщину Тарас Міщук вступив до Львівського училища фізкультури, де його і довели до Олімпійських ігор, і медалі.

Тож, незважаючи на те, що вже не перший уродженець Рівненщини потрапляє в призери Олімпійських ігор, офіційно наша область залишається такою, де жоден її представник так і не виборов жодної медалі Олімпіади.

Тарас Міщук не забуває своє рідне місто, адже в нього там залишається сім’я, а двоюрідний брат майор служби цивільного захисту Віктор Міщук, очолю. п’яту державну пожежно-рятувальну частину міста Дубно. Тож, після урочистого прийому на Майдані Незалежності олімпієць зустрівся з місцевими рятувальниками.

Бронзовий призер розповів рятувальникам про Олімпіаду, великий підготовчий процес та сам перебіг змагань. Тарас Міщук відмітив, що він дуже задоволений своїм результатом, але цей здобуток ще далеко не вершина його кар’єри, яка тільки починається.

В ході зустрічі олімпієць з радістю фотографувався зі своїми земляками, роздавав автографи та відповідав на численні запитання рятувальників.

В свою чергу начальник підрозділу Служби порятунку Віктор Міщук зазначив, що зустрічі з такими видатними громадянами нашої країни є дуже важливими для людей, які прагнуть досягти вершин професіоналізму в своїй діяльності, зокрема і для більшості співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар