Головна » Новини » Рівнянці в Екваторі продали сендвіч з хробаком!

Рівнянці в Екваторі продали сендвіч з хробаком!

Несподівану начинку в сендвічі отримала рівнянка Анасатсія Росощук. Надкусивши продукт дівчина побачила в середині хробака. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Фейсбук. Щоправда перед цим, дівчина звернулася зі скаргою і до продавців і до керівництва закладу, де придбала закуску.

Безымянный “Доброго дня Рівняни….Хочу поділитися з вами неприємністю яка трапилася сьогодні зі мною в Екваторі в кафе “Grill Bar”.Слабо нервним Не Дивитися))))
Зробила замовлення зі своєю сім’єю: піца,сендвічі і напої.Зївши майже сама особисто один сендвіч при останньому укусі обнаружила ХРОБАКА ЯКИЙ ЗВИСАВ НА ШМАТОЧКУ СЕНДВІЧА!!!!Думала що (вибачте за нецензуру) обригаюся там на місці((((фФото додам обов’язково.Коли поаазала це адміну та управляючому перед нами вибачилися,сказали можете рахунок не оплачувати,сказали що приймуть МІРИ.А які міри я навіть уявити собі не можу.На мою фразу – “взагаліто я вагітна і з дня на день мені народжувати-якщо зі мною щось трапиться через вашого ХРОБАКА ЩО ТОДІ РОБИТИ”?!На що мені ввічливо сказали ми оплатимо вам лікування і все що треба….КЛАССНО))))
Звернулася у правильну інсстанцію де мені з радістю сказали що допоможуть.Бала написана скарга на цей заклад,плюс чек- і ДОБЛЕСНІ СЕНДВІЧІ З Хробаком.Все це я залишила в інсстанції-і делегація з декількох чоловік поїхала робити там перевірку чи збір інформації.
Не бійтеся звертатися при таких випадках в потрібні місця-а саме спілка захиста прав споживача та санстанцію.Багато просто незнає де знаходиться ця інсстанція-тому можливо по кафе Рівного такий безлад.Заклад знаходиться на вул.Малорівненська(гідропарк) з 22 квітня в одному приміщенні є всі інсстанції ( включаючи санстанцію і спілку захиста прав споживача).
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗАКЛАД ГРИЛЬ БАР в ЕКВАТОРІ НІКОМУ і НІКОЛИ!!!!ДОРЕЧІ ВСІ ЛЮДИ ЯКІ СИДІЛИ БІЛЯ НАС СКАСУВАЛИ ЗАМОВЛЕННЯ ОБГРУНТОВУЮЧИ ЦЕ ТИМ ЩО НЕ ХОЧУТЬ ХРОБАКА В СВОЇЙ ЇЖІ….
А якщо хтось хоче поласувати такою екзотикою як ХРОБАК тоді вам в Гриль Бар…ЄХХУУУУ”

14102626_1028879123834496_7577190802203287714_n (1)


Актуально

Військового з Рівненщини нагородили орденом за мужність

Новітню історію України поповнюють славні імена людей, котрі  мужньо боронили і продовжують боронити цілісність нашої …

Залишити коментар