Головна » Новини » У Деражному серйозно замислилися над створенням громади

У Деражному серйозно замислилися над створенням громади

Дер7У Деражному Костопільського району обговорили питання створення громади

У селищі Деражне на Рівненщині  люди готові робити перші кроки у напрямку створення об’єднаної територіальної громади.  Таку думку висловили сільські голови, депутати та активісти  консультантам проекту Пульс «Децентралізаційного марафону», які завітали на зустріч із громадою.

Консультант з правових питань АМУ Василь Курилас наголосив на важливості прийняття  рішення про об’єднання, адже  спроможна громада сама планує  своє майбутнє.

Консультант з бюджетних питань проекту ПУЛЬС  Людмила Кушнер  детально розповіла  присутнім,  які переваги та надходження отримає Деражненська   громада. Водночас наголосила – громада  сама плануватиме  свої видатки, і  визначатимуть, що є важливим для мешканців.

Люди висловили своє бачення створення громади. Найбільше вболівають за селищну лікарню. Переконані – зберегти її потрібно , тож вже підраховують чи зможуть її утримувати. Фахівці порадили пришвидшити процес утворення громади, а вже потім вирішувати долю лікарні.  Виконавчий директор Рівненського  РВ  АМУ Тетяна Грещук  наголосила – соціальні питання найважливіші, і такі сфери,  як охорона здоров’я та освіта – держава бере на себе, тобто громада отримуватиме субвенції на ці дві галузі обов’язково.

Фахівці порадили людям не затягувати процес  об’єднання, і переконати усіх шістьох  сільських голів про важливість створення однієї потужної громади.

 Дер2 Дер3 Дер6

Повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар