Головна » Відео » В Рівному відбулося дефіле національного вбрання (ВІДЕО)

В Рівному відбулося дефіле національного вбрання (ВІДЕО)

Генетичний код України закладений у вишиванці. З таким гаслом у Рівному на День незалежності біля Міського будинку культури відбувся показ українського національного вбрання.

Сьогодні на нашій зеленній доріжці дефілюватимуть представники різних колективів, представники модельного агентства «Панна» у національному одязі. Будуть представлені автентичні моделі та авторські роботи Зої Романової.

Ольга Стельмах,  директор Міського будинку культури

Зоя Романова працює у сфері дизайну народного одягу вже 23 роки. На творчість народну майстриню надихає краса української вишивки.

Це джерело невичерпне. Кожного сезону в мене є нові моделі, бажання створити те, подивитись на ту вишивку, на іншу. Так що це невичерпне джерело  з якого я черпаю.

Зоя Романова, народна майстриня

Майстриня впевнена, її колекція вражатиме своєю різноманітністю. Адже серед робіт є й ексклюзивні весільні сукні, й традиційні маленькі сукні з льону. Бути причетним до демонстрації національного вбрання є не лише втіхою, а й гордістю для українця, запевняють учасники дефіле.

Я підтримую наші українські традиції. Насамперед, мені подобаються вишиті сорочки та плаття і в цьому стилі одяг. Так як сьогодні дуже важливий день, то хотілося б підтримати нашу Україну саме прийняттям участі в цьому показі.

Вікторія Максимчук, модель

Організатори радіють, що українська вишивка є надзвичайно популярною серед молоді. Тому, планують подібні дефіле робити в Рівному якомога частіше.

 


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар