Головна » Новини » Культура » «Кінофестиваль «Місто мрій» – це хороший казан», – Дмитро Лінартович (ВІДЕО-ІНТЕРВ`Ю)

«Кінофестиваль «Місто мрій» – це хороший казан», – Дмитро Лінартович (ВІДЕО-ІНТЕРВ`Ю)

БезымянныйУ 25 річницю Незалежності України у Рівному вперше відкрився Міжнародний кінофестиваль “Місто мрії”.На церемонії відкриття присутній актор Дмитро Лінартович. Окрім того, що він є членом журі, також презентує кінострічку «Осінні спогади», де зіграв головну роль. Це  історія кохання військового, який повернувся з Донбасу додому, та біженки з Ірану, яка перебралася до України.

Художній фільм “Осінні спогади” – спільний проект, який фінансують благодійники України, Ірану.

 

Ми презентуємо картину “Осінні спогади”. Це буде старт цього фестивалю. Ця картина про долі людей , я дуже люблю коли у фільмі особистість, людина, що з нею відбувається . У мене роль Анатолія – він військовослужбовець, солдат, який повернувся з фронту з невеликим синдромом, і потім як він пристосовується до шпиталю і адаптовується до цивільного життя, і що таке поняття любові, яка може зцілювати душу

Також Дмитро Лінартович розповів, що дуже хвилюється, адже розуміє, що головним є те, що скаже глядач.

 

Очікування в мене такі: головне, що скаже глядач, знаєте, це як при розтині – при розтині ми все побачим. А взагалі я задоволений, адже огранізація на великому рівні.

 

Нагадаємо, “Місто мрії” триватиме упродовж п’яти днів — із 24 по 28 серпня. В конкурсній програмі 68 фільмів. Їхні автори — жителі Іспанії, Німеччини, Канади, США, Ізраїлю, Австралії, Кіпру та інших країн. Серед них є як документальне, так і ігрове кіно, а також анімаційні фільми. Представлені й короткометражки, і повний метр. Окрім переглядів фільмів, на учасників фесту чекають майстер-класи.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар