Головна » Новини » «Товарищ, москаль, на Украину шуток не скаль», – Президент України Петро Порошенко на військовому параді у Києві (ВІДЕО)

«Товарищ, москаль, на Украину шуток не скаль», – Президент України Петро Порошенко на військовому параді у Києві (ВІДЕО)

CqnGoqpWYAAo0SsПрезидент України Петро Порошенко виступив з урочистою промовою з нагоди Двадцять п’ятої річниці Незалежності держави. Відбулося це у Києві на Майдані Незалежності перед початком військового параду.

Ключові тези виступу Президента:

  • «Товарищ, москаль, на Украину шуток не скаль».
  • «Озираючись назад на більш ніж два роки війни, можна впевнено стверджувати, що ворогові не вдалося реалізувати жодної стратегічної задачі, він не зміг поставити Україну на коліна. За це і загинули 2504 наших воїна».
  • «Угода про асоціацію з Євросоюзом вже працює і поступово компенсує ті колосальні втрати, які завдала війна і економічна агресія Росії. Москва намагається душити нас як шоковим закриттям свого ринку, так і блокуванням транзиту в інші країни»
  • «За 2014-2016 рр. Через військкомати на фронт пройшли майже 300 тис. осіб. Перші — добровольці, потім —мобілізовані, тепер — контрактники».
  • «Окремо хотів би привітати зі святом Незалежності, і це дуже важливо для українських патріотів в анексованому Криму і на окупованому Донбасі. Дорогі мої, ми вас любимо, ми про вас пам’ятаємо і наполегливо боремося за ваше повернення в Україну. І підкреслюю: робимо це політико -дипломатичний шляхом, тому що думаємо про вас».
  • «Виникає питання, а яка гарантія того, що всі наші оптимістичні плани — об’єднання України і захист територіальної цілісності, не залишаться на папері і не повиснуть у повітрі? Відповідь очевидна. Головний наш гарант — Збройні сили України. Це набагато серйозніше, ніж Будапештський меморандум».

 


Актуально

У Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”

21 грудня  у Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”. На заході …

Залишити коментар