Головна » Новини » Біатлон. Збірна України завоювала бронзові медалі

Біатлон. Збірна України завоювала бронзові медалі

59762За підсумками вітряної жіночої естафети Німеччина випередила збірну Чехії та збірну України.

Одна з найбільш непередбачуваних гонок сезону відбулася сьогодні в італійському Антхольці. Унаслідок сильного вітру, який з другого етапу жіночої естафети почав панувати на місцевому стадіоні, командні змагання почали перетворюватися в лотерею.

З причини критичної погодної обстановки лідери гонки мінялися дуже часто, а неймовірні пертурбації в пелотоні стали звичайним явищем. Нівелювалися і великі відставання, адже спортсменки не жадали стріляти в заметіль і вичікували слушного моменту, втрачаючи дорогоцінні секунди, у той час, як інші суперниці вже підтягувалися на стрільбищі. Напевно, найбільший стрес у гонці пережила Ольга Абрамова, яка абсолютно провалила лежання, відправившись на три штрафних кола. Невдача російської українки відкинула нашу збірну з третього на десяте місце. Однак на стійку Ольга приїхала до вдалий момент і закрила всі п’ять мішеней без додаткових патронів дуже ритмічної і темпової роботою на рубежі. Запаморочливий камбек дозволив їй зітхнути з полегшенням і гандикап від лідера, збірної Росії, знову стабілізувався і склав 38 секунд.

Коли Катерина Шумілова передавала естафету своїй тесці Катерині Глазирініій, то навряд чи могла подумати, що в такій ситуації можна буде опуститися нижче п’єдесталу пошани, тим не менш, в результаті все так і сталося. На радість місцевій публіці німкеня Лаура Дальмаєр бездоганно відпрацювала в екстремальних умовах і на лежанні, і на стійці, оформивши для Бундестіму перше місце. А ось Глазиріна, хоча і обійшлася без штрафних кіл, але потрапила в найсильніший порив. На виході з останнього вогневого рубежу росіянку і Валентину Семеренко відділяло кілька секунд, але на трасі вона просто не могла змагатися з третьої біатлоністкою в загальному заліку Кубка світу. Валя могла навіть розраховувати на срібло, але витратила на одну мішень два додаткові патрони, що дозволило Вероніці Віткової істотно віддалитися від української команди.

У зв’язку з третім місцем України на п’єдесталі пошани хотілося б відзначити і подякувати за самовідданість і характер абсолютно всіх дівчат, які провели дуже гідні етапи і заробили важливі очки для країни в Кубку націй.
Підсумкові результати:

1. Німеччина (Хільдебранд, Пройсс, Куммер, Дальмайер – 2 + 10) 1: 18: 47.7
2. Чехія (Пушкарчікова, Соукалова, Ландова, Виткова – 0 + 15) +35.0
3. Україна (Джима, Бурдига, Абрамова, Валя Семеренко – 3 + 14) +45.3

4. Росія (Романова, Виролайнен, Шумилова, Глазиріна – 1 + 9) +57.2
5. Франція (Бойє, Латюйер, Брейсас, Бескон – 2 + 15) +1: 03.1
6. Білорусь (Скардіно, гаки, Писарєва, Домрачева – 3 + 13) +1: 18.2
7. Італія (Гонтье, Вірер, Санфіліппо, Оберхофер – 3 + 16) +1: 50.5
8. Швейцарія (А.Гаспарін, Е.Гаспарін, Хекі, Фолкен – 2 + 16) +2: 38.3
9. Польща (Хойніш, Новаковська-Земняк, Пітон, Гузик – 2 + 15) +3: 10.1
10. Канада (Хайніке, Рансом, Кроуфорд, Вейанкур – 3 + 17) +3: 30.3


Актуально

Одна людина загинула, ще двоє у лікарнях внаслідок ДТП на дорогах Рівненщини

За минулу добу на території Рівненської області сталося три дорожньо-транспортних пригоди з потерпілими та однією …

Залишити коментар