Головна » Відео новини » Місячник безпеки. Нічне патрулювання( ВІДЕО)

Місячник безпеки. Нічне патрулювання( ВІДЕО)

БезымянныйУвага! На Дорогах Рівненщини проходить місячник безпеки! Інспектори поліції патрулють  на дорогах міста та  області.  Зупиняти водіїв, стверджують  правоохоронці , можуть без причини. Ті ж зобов’язані показати наявність усіх документів

Кожна четверта автопригода , запевняють правоохоронці, відбувається унаслідок перевищення швидкості руху, а кожна п’ята – через порушення правил маневрування. Більшість з них – це свідоме порушення правил дорожнього руху, дуже часто водії за кермо сідають на підпитку.

Разом з патрульними , знімальна група телеканалу РИТМ  стала свідком трьох правопорушень водіїв, вони керували транспортним засобом у нетверезому стані. Одразу ж на місці у водіїв вилучали посвідчення.

Нагадаємо, місячник безпеки проходить з 12 серпня по 12 вересня.  Головне для них , кажуть поліцейські, не написати якомога більше протоколів, а зберегти життя і здоров’я українських громадян та кожного учасника дорожнього руху.


Актуально

До Рівненського центру профтехосвіти завітали учні “Особливої дитини”(відео)

Два десятки учнів навчально-реабілітаційного центру “Особлива дитина” завітали до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби …

Залишити коментар