Головна » Новини » Рівненський “Верес” повертає собі другу сходинку чемпіонату

Рівненський “Верес” повертає собі другу сходинку чемпіонату

Футбольний клуб “Верес” знову вийшов на другу сходинку чемпіонату України серед команд Першої ліги. Після поразки у минулому турі, рівняни змогли реабілітуватися у матчі з ФК “Авангард” з міста Краматорськ, Донецької області.

АНОНС_5 ТУР_ВЕРЕС_АВАНГАРД

Футболісти “Вереса”, як зазвичай, розпочали матч активніше. Вже на перших хвилинах рівняни мали декілька небезпечних моментів, але до реалізації справа так і не дійшла. Відкрили рахунок господарі на 31-ій хвилині, Антон Котляр навісив з кутового, а Борис Орловський на дальній штанзі замкнув цю передачу. І це 1:0. Не пройшло й трьох хвилин як рахунок подвоївся. Ігор Сікорський отримав м’яч на лінії штрафного майданчика, завдяки своєму зросту переграв захисника та пробив з гострого кута, воротар лише поглядом провів м’яч. Після цього рівняни мали ще декілька моментів, але забити у першому таймі не змогли.

У другому таймі рівняни продовжували володіти ініціативою. Однак, реалізувати свій момент вони змогли лише у компенсований час. Після навісу зі штрафного, дублем відзначився Борис Орловський.

Отож 3:0, і “Верес” знову піднімається на другу сходинку у турнірній таблиці, маючи в своєму активі після 5 турів 12 очок. Лідер поки незмінний ФК “Іллічівець”, у якого 100% результат: 5 перемог у 5 матчах.