Головна » Новини » Економіка » Україна – не Швеція: там працюватимуть менше, аби бути щасливішими :)

Україна – не Швеція: там працюватимуть менше, аби бути щасливішими :)

34414У Швеції вводиться 6-годинний робочий день, пише видання The Independent. Робочий тиждень тепер становитиме в країні 30 годин. Роботодавці впроваджують новий графік в самих різних компаніях і організаціях, включаючи будинки для людей похилого віку, лікарні і майстерні з ремонту автомобілів. Їх мета – зробити більше, за більш короткий проміжок часу. Таким чином, люди отримують можливість насолодитися своїм особистим життям поза роботою.

Директор однієї з компаній Лінус Фельдт вважає, що восьмигодинний робочий день тільки здається ефективним, але за такий тривалий час легко втратити концентрацію. Його компанія займається розробкою мобільних додатків, тому увага і креативність грають у виробничому процесі велику роль.

До того ж працівник не відволікається на соцмережі, інтернет і сторонні розмови. Тепер у нього достатньо часу для цього і поза роботою. В цілому прихильники короткого робочого дня впевнені – це найпростіший шлях зробити людину щасливою. Уряд Швеції зараз вивчає це питання на предмет законодавчого оформлення 6-годинного робочого дня.

За матеріалом: http://expert.ru/2016/08/18/chas/

 


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар