Головна » Новини » П’ятеро рівненських дітей протягом цього тижня перейшли під опіку держави через недбальство батьків

П’ятеро рівненських дітей протягом цього тижня перейшли під опіку держави через недбальство батьків

E8B0486A-D59C-4F44-9BDC-9FC7B6670EEF_mw1024_mh1024_sУпродовж цього тижня на облік в службі у справах дітей у зв’язку з тим, що перебувають у складних життєвих обставинах, було взято 5 малолітніх. Причиною постановки дітей на облік стало проживання їх у сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Станом на 19.08.2016 на обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, перебуває 46 дитина, з них: 2 за систематичне самовільне залишення місця проживання (навчання), 43 – проживання в сім’ї, де батьки або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 1 дитина, яка залишилась без батьківського піклування, переміщена із тимчасово окупованої території або з району проведення АТО.

Працівниками відділу правового та соціального захисту дітей проведено профілактичні бесіди з 9 батьками щодо належного виконання ними батьківських обов’язків стосовно дітей. Працівниками відділу обстежено матеріально-побутові умови проживання 8 сімей, про що складено відповідні акти, розглянуто 8 звернень громадян. Розглянуто 7 звернень громадян про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину з майном, яке належить дітям, або в якому діти мають право користування, підготовлено 7 відповідних розпоряджень. Підготовлено розпорядження міського голови про призначення опіки над майном 3-ох дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом тижня спеціалістами відділу опіки та піклування обстежено 3 сім’ї опікунів та піклувальників. Упродовж тижня працівниками служби взято участь у 7 судових засіданнях з метою захисту прав та інтересів дітей.

Службою у справах дітей вживаються заходи щодо профілактики дитячої бездоглядності і безпритульності. З 15 по 19 серпня працівниками відділу проведено 2 профілактичні рейди «Діти вулиці», під час яких були проведені бесіди з 3 дітьми та 2 дорослими особами ромської національності щодо недопущення явища жебракування та бродяжництва серед дітей, втягування дітей до жебракування.

За заявою батьків з КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради вибула 1 малолітня дитина.

Хорошу нагоду відпочити та оздоровитися перед початком нового навчального року отримали діти, які перебувають у складних життєвих обставинах. Діти відпочиватимуть у християнському таборі, організованому церквою Святої Трійці, в с. Олександрія Рівненського р-ну.

З метою популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, пошуку потенційних прийомних батьків, батьків-вихователів служба у справах дітей спільно з Рівненським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводить інформаційно-рекламну компанію щодо пошуку потенційних прийомних батьків, батьків-вихователів.

Ще одна дитина, позбавлена батьківського піклування буде мати свою сім’ю. 18.08.2016 працівниками відділу опіки та піклування проведено знайомство потенційних усиновлювачів із дитиною, яка чекає на свою родину. Після спілкування сім’я має намір подати заяву на усиновлення.

Повідомляє служба у справах дітей


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар