Головна » Новини » Нафта подешевшала до $45,59 за барель

Нафта подешевшала до $45,59 за барель

middle_75c90046b8a2d109872724c0217a41b7Нафта сорту WTI (западнотехасская світла) на Нью-Йоркській товарній біржі в п’ятницю подешевшала на $0,72 (1,55%). Ф’ючерсні контракти на її постачання в березні наприкінці торгів укладалися за ціною $45,59 за барель.

Таким чином, вартість WTI опустилася до мінімальної позначки з 11 березня 2009 року. За підсумками тижня “чорне золото” подешевшало в Нью-Йорку на 7,2%, передає Укрінофрм.

“Зниження вартості WTI було обумовлено, в першу чергу, інформацією про те, що енергетична політика Саудівської Аравії після смерті короля Абдалли не зазнає серйозних змін”, – відзначають аналітики.

Зниження вартості “чорного золота” в Нью-Йорку було також викликано зростанням курсу долара на тлі оголошення Європейським центральним банком (ЄЦБ) про нову програму стимулювання економіки. Нафта торгується майже виключно за долари, тому подорожчання американської валюти робить її менш доступною для покупців, що використовують інші валюти.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар