Головна » Відео новини » Шоста сесія Рівнеради

Шоста сесія Рівнеради

Сьогоднішня сесія Рівнеради як завжди, не обійшлася без сварок і пікетів. Цього разу до сесійної зали прийшли мешканці вул..Кн.Острозького 10 і 14 та Макарова-Преживальського. Останні вимагають надати їм дозвіл на приватизацію землі.

Пікетувальники звинувачують радикала Володимира Кудріна у затягуванні процесу. Хоча депутат заперечує і каже, що не тільки він не підтримав це питання. Врешті, депутати вирішили перенести приватизацію землі на наступну сесію, щоб правильно підготувати всі документи. Нагадаємо, що скандал щодо земельної ділянки на вул.Макарова-Преживальського триває вже декілька років.

Сперечалися депутати і щодо прибудинкової території на вул..Кн.Острозького 10 і 14. Мешканці просять надати їм земельну ділянку, щоб вони змогли там зробити спортивно-дитячий майданчик.

Цей майданчик  ще колись обіцяв зробити директор “Азоту” Заблуда, на балансі підприємства якого і стояли ці будинки.  Проте і досі не зробив. Тому тепер кожен з депутатів пропонує свої версії, як використати прибудинкову територію. Більше того, міський голова Рівного Володимир Хомко вважає, що це конфлікт інтересів двох депутатів: колишнього і теперішнього.

Крім того, 1 млн.6000 тис.грн. міські обранці виділили на капітальні ремонти ліфтів. Відтак, щоб їх поремонтувати мешканці повинні заплатити 10% від суми, інші – 90% покриє влада. Проте, така система діятиме лише до кінця року.

Крім того, депутати обговорили приватизацію житла, виділили матеріальну допомогу рівнянам та землю учасникам АТО і проголосували за список жителів міста, які отримали звання «Почесний громадянин Рівного» та відзнаки «За заслуги перед містом».


Актуально

Жінка із Рівненщини представить Україну на міжнародному конкурсі краси (ВІДЕО)

Комп`ютерний дизайнер та мама 9 річної донечки Ірина Антонюк привезла до Рівного корону із конкурсу …

Залишити коментар