Головна » Відео новини » Шоста сесія Рівнеради

Шоста сесія Рівнеради

Сьогоднішня сесія Рівнеради як завжди, не обійшлася без сварок і пікетів. Цього разу до сесійної зали прийшли мешканці вул..Кн.Острозького 10 і 14 та Макарова-Преживальського. Останні вимагають надати їм дозвіл на приватизацію землі.

Пікетувальники звинувачують радикала Володимира Кудріна у затягуванні процесу. Хоча депутат заперечує і каже, що не тільки він не підтримав це питання. Врешті, депутати вирішили перенести приватизацію землі на наступну сесію, щоб правильно підготувати всі документи. Нагадаємо, що скандал щодо земельної ділянки на вул.Макарова-Преживальського триває вже декілька років.

Сперечалися депутати і щодо прибудинкової території на вул..Кн.Острозького 10 і 14. Мешканці просять надати їм земельну ділянку, щоб вони змогли там зробити спортивно-дитячий майданчик.

Цей майданчик  ще колись обіцяв зробити директор “Азоту” Заблуда, на балансі підприємства якого і стояли ці будинки.  Проте і досі не зробив. Тому тепер кожен з депутатів пропонує свої версії, як використати прибудинкову територію. Більше того, міський голова Рівного Володимир Хомко вважає, що це конфлікт інтересів двох депутатів: колишнього і теперішнього.

Крім того, 1 млн.6000 тис.грн. міські обранці виділили на капітальні ремонти ліфтів. Відтак, щоб їх поремонтувати мешканці повинні заплатити 10% від суми, інші – 90% покриє влада. Проте, така система діятиме лише до кінця року.

Крім того, депутати обговорили приватизацію житла, виділили матеріальну допомогу рівнянам та землю учасникам АТО і проголосували за список жителів міста, які отримали звання «Почесний громадянин Рівного» та відзнаки «За заслуги перед містом».


Актуально

БК “Рівне” представив новачків на відкритому тренуванні (ВІДЕО)

До нового сезону із амбітними планами та оновленими складами підходять основні баскетбольні команди міста. На …

Залишити коментар