Головна » Новини » Миротворчу операцію Україні пропонують в ОБСЄ

Миротворчу операцію Україні пропонують в ОБСЄ

middle_9ffПрезидент Парламентської асамблеї ОБСЄ, депутат фінського парламенту від Коаліційної партії Ілкка Канерва пропонує розглянути можливість проведення в Україні миротворчої операції для врегулювання кризи, яка продовжує посилюватися.

Про це він заявив в інтерв’ю Yle, пише “Лівий Берег“.

“ОБСЄ присутня на території Східної України в якості цивільної неозброєної організації. Але чи не пора вже, щоб запобігти ескалації і поширенню війни, обговорити дуже серйозно, на міжнародному рівні, необхідність проведення миротворчої або кризової операції, щоб уникнути все зростаючих руйнувань і жертв?, – заявив Канерва.

За його словами, в такому випадку міжнародне співтовариство могло б діяти в Україні і в плані самооборони.

Канерва закликав міжнародні сили взяти на себе серйознішу відповідальність за дії в плані врегулювання ситуації в Україні. Остання, на думку Канерва, погіршується, тому “необхідно застосувати жорсткішу зброю в дискусії з української кризи”.

При цьому він визнав, що ОБСЄ, зі свого боку, було б необхідно підтвердження свого мандата і збільшення своїх сил в Україні.

“Це нелегкий шлях, тому що серед країн-членів ОБСЄ немає повного взаєморозуміння в просуванні цього питання”, – резюмував глава ПАРЄ ОБСЄ.

Нагадаємо: місія ОБСЄ працює на Донбасі у складі 500 осіб, з них 350 знаходяться в зоні АТО – безпосередньо на територіях, підконтрольних ДНР і ЛНР.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар