Головна » Новини » У Рівному нагородили волонтерів

У Рівному нагородили волонтерів

32689_35Шестеро волонтерів Рівненщини отримали нагрудні знаки та почесні грамоти голови облдержадміністрації. Їх вручив перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський під час відзначення Дня Соборності України у залі обласної філармонії, пише прес-служба Рівненської ОДА.

Так, нагороди одержали Микола Антонюк та Олександр Чорний з Рівненського району, В’ячеслав Шикало з Радивилівського, Василь Бука з Гощанського району, Ольга Симончук з обласного центру та Володимир Муляр з Острога.

«Тепер, коли на східних кордонах України йде боротьба за незалежність і суверенітет, маємо бути особливо згуртованими, – наголосив Юрій Приварський. – Нині Соборність перетворилася на справжню національну ідею. Адже протягом останнього року військові, волонтери та мільйони простих людей піднялися на захист єдності й цілісності України».

Пам’ять про тих, хто віддав життя за свою країну та її незалежність присутні вшанували хвилиною мовчання. Також від обласної та міської влади до стели Героям Небесної сотні поклали квіти.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар