Головна » Новини » Розшукали зниклих в АТО

Розшукали зниклих в АТО

скачанные файлы (9)До УМВС України в Рівненській області надійшло 24 заяви за фактами безвісти зникнення, або захоплення у полон учасників антитерористичної операції, пише прес-служба СЗГ УМВС України в Рівненській області

.У рамках роботи робочої групи прийому звернень щодо пошуку безвісти зниклих громадян, які перебувають у зоні АТО, слідчими СУ УМВС України в Рівненській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та проводиться досудове розслідування у 24 кримінальних провадженнях за фактами безвісти зниклих, або захопленних у полон 26 учасників АТО. У ході досудового розслідування проведено значний обсяг слідчих (розшукових) дій, в результаті проведення яких встановлено, що з вказаної кількості 20 осіб утримувалися в полоні бойовиків та на даний час звільнені, а ще четверо загинули під час бойових дій. Встановити особи трьох загиблих військовослужбовців вдалося завдяки проведенню експертиз ДНК. Не розшуканими лишаються двоє учасників АТО. Один з них, ймовірно, також загинув. Для підтвердження чи спростування даного факту призначена додаткова молекулярно-генетична експертиза.

Нагадуємо, що в кожному обласному управлінні міліції створені спеціальні робочі групи, які приймають заяви про зникнення, викрадення або взяття у полон громадян і негайно відкривають кримінальні провадження за даними фактами. Також робочі групи організовують відбір у родичів зниклих біологічних зразків для проведення відповідних експертиз.


Актуально

Водій, перед яким обвалився міст у Генуї, розповів деталі трагедії

Один з водіїв, який уник падіння з генуезького мосту, що обвалився у вівторок, розповів журналістам …

Залишити коментар