Головна » Новини » Тренер охорони принців Об’єднаних Арабських Еміратів провів майстер-клас для рівненських правоохоронців

Тренер охорони принців Об’єднаних Арабських Еміратів провів майстер-клас для рівненських правоохоронців

Один із шести майстрів бойового стилю “Yi xin tao” 65-річний гранд-майстер Лі провів майстер-клас з бойового мистецтва рівненським правоохоронцям. 

На замовлення урядів він навчає підрозділи спеціального призначення Ізраїлю, Франції, Голландії, Німеччини. Тренує також охорону принців Об’єднаних Арабських Еміратів. Під опікою гранд-майстра сьогодні функціонує 20 шкіл у всьому світі.

Лі приїхав до України на запрошення друзів та на знак поваги провів майстер-клас місцевим поліцейським. Ази стилю Yi xin tao Лі продемонстрував на татамі та вступив у бій з усіма бажаючими.

«Сам я з Малайзії, але вже 43 роки живу в Голандії, у Ротердамі, — розповів гранд-майстер ЛІ. — Приїхав на Україну відвідати друзів, але у зв’язку з неспокійною ситуацією в державі, вирішив внести якусь свою частку в допомозі Україні. Боєм можна захистити себе і близьких. Цей стиль потребує багато часу та тренувань, у Європі він став досить популярним. Його особливість у тому, що енергія сила та рух сконцентровуються в одній точці»


Актуально

Обід просто неба: як у Рівному годували малозабезпечених

Обід просто неба – у центрі Рівного годували безхатьків та малозабезпечених людей. У Департаменті соціального …

Залишити коментар