Головна » Новини » В Одесі проходить “Марш рівності”

В Одесі проходить “Марш рівності”

Сьогодні одеські ЛГБТ-активісти проводять “Марш рівності”, не дивлячись на те, що суд заборонив проводити подібні протести.

Безпеку учасників акції  у місті забезпечує поліція. Правоохоронці перекрили автобусами прохід по ділянці Приморського бульвару від пам’ятника Дюка до Думської площі, повідомляє сайт Громадське.

“Поліція зрозуміла, що і в їхніх інтересах і в інтересах організаторів є провести марш безпечно. Поліція зацікавлена до останнього його не проводити, але все ж таки вдалося домовитися”, – розповів один з організаторів акції.

Учасники маршу скандують: “Рівні права для всіх!”, “Кохання понад усе!”, “Одеса – вільне місто”.

Під час ходи сталася сутичка. За словами очевидців, поліція затримала двох нападників. Дівчина, яка супроводжувала їх, розповіла журналістам, що “ми просто патріоти”, які “проходили повз”.

Організатори акції сподіваються, що з кожним роком у акціях в підтримку прав людини будуть брать участь більше людей, і уже через кілька років “ми будемо святкувати повну рівність в Україні”.

Як уже раніше повідомлялося, 12 серпня Одеський окружний адмінсуд заборонив проведення “Маршу рівності”, який планувалося провести від Лідерсовського бульвару до Французького бульвару.


Актуально

У Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”

21 грудня  у Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”. На заході …

Залишити коментар