Головна » Новини » Міноборони заявляє про провокації проросійського “диванного війська”

Міноборони заявляє про провокації проросійського “диванного війська”

скачанные файлы (8)У Міністерстві оборони України повідомляють, що та на деяких Інтернет-ресурсах з’явилася чергова провокація від представників проросійського «диванного війська» стосовно нібито збору військовими комісарами Рівненщини та Івано-Франківщини коштів з мобілізованих на речове майно. Ці факти не відповідають дійсності.

 “Усі майбутні військовослужбовці будуть забезпечені військовою формою одягу в повному обсязі у військових частинах”, цитують Вікна офіційне повідомлення Міноборони України, розміщене на сайті відомства.

“Військові комісари районних та міського комісаріатів Рівненської області під час спілкування з мобілізованими, їхніми родичами, представниками засобів масової інформації в обов’язковому порядку доводять до них інформацію, що військову форму та індивідуальні засоби захисту військовозобов’язані отримують безпосередньо у військових частинах.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату полковника Михайла Твердохліба, це не перша спроба загострити соціально-політичну обстановку в області та використати тему мобілізації для дезінформації населення.

Своєю чергою, тимчасово виконуючий обов’язки обласного військового комісара Івано-Франківської області полковник Олег Мороз наголосив, що військові комісаріати не займаються речовим забезпеченням як мобілізованих, так і цивільних громадян, а на призовні дільниці мобілізовані громадяни прибувають у власному одязі. Їх речове забезпечення відбувається вже у частинах відповідно до норм тих підрозділів, куди вони потрапляють”, йдеться у повідомленні.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар