Головна » Відео новини » “Верес” перемагає “Колос” та виходить до наступного раунду Кубку України (+ВІДЕО)

Реванш відбувся. У матчі другого попереднього етапу Кубку України рівненський «Верес», на виїзді, переміг ковалівський «Колос», з рахунком 1:2. Таким чином рівняни помстилися за дві поразки, які наніс їм «Колос» у попередньому сезоні.

Матч розпочався зі швидкого голу господарів. Капітан «Колоса» Сергій Козир відкрив рахунок ударом зі штрафного. Гол вийшов неоднозначним, адже, повтор не дає чіткого розуміння куди саме після попадання в поперечину приземлився м’яч.

Пропустивши вже на початку матчу, «Верес» зміг відігратися на 61-ій хвилині, завдяки голу Ігоря Сікорського. Після цього свої моменти мали Антон Котляр, який попав у штангу, Руслан Степанюк, на удар якого зреагував голкіпер господарів та Василь Білий, яких зі штрафного попав у поперечину. Але забити в основний час, як «Верес» так і «Колос» не зуміли.

Переможним голом у складі «Вереса» відзначився, найкращий бомбардир команди, Руслан Степанюк, який забив в дебюті першого овертайму. Результативний пас віддав Михайло Сергійчук.

До завершення овертайму «Верес» впевнено контролював гру, не дозволивши гравцям «Колоса» зрівняти рахунок та перевести матч у серію пенальті.

Перемога 1:2, і ФК «Верес» виходить до наступного раунду Кубку України. До слова свій наступний матч, у рамках вже чемпіонату України серед команд Першої ліги, рівняни зіграють знову у Ковалівці. Матч відбудеться вже цієї неділі, 14 серпня.