Головна » Новини » Понад 200 рівнян звернулося до ДАБІ

Понад 200 рівнян звернулося до ДАБІ

завантаженняЩодо невиплати заробітної плати  до Управління Держпраці у Рівненській області надійшло 209 звернень. Найчастіше питання з категорії « Праця і заробітна плата» було щодо неоформлення трудових відносин (легалізація заробітної плати), невиплати середньомісячної заробітної плати мобілізованим та призваним на строкову військову службу. Також важливим питанням у цій категорії було щодо порядку надання соціальних відпусток працівникам, які мають дітей віком до 15 років, дітей-інвалідів, одиноким матерям, які виховують дітей без батька.

З питання категорії « Охорона праці» надійло 5 звернень – щодо проведення розслідування нещасного випадку; недотримання норм охорони праці та техніки безпеки забудовниками багатоквартирних будинків та при експлуатації дахових котелень в житлових будинках.

Впродовж І півріччя 2016 року до Управління Держпраці у Рівненській області надійшло 228  звернень громадян,  з них: заяв – 202, скарг – 26. Серед них: 6 повторних звернень, 18 колективних, 14 дублетних звернень. З пільгових категорій громадян до Управління звернулося 16 осіб. Найбільше звернень надійшло від мешканців м. Рівне – 96, м. Здолбунів – 17, м. Вараш (Кузнецовськ) – 9, повідомляє Управління Держпраці у Рівненській області .

За результатами розгляду звернень працівниками Управління за звітний  період позитивно вирішено 89 питань та надано 75 письмових роз’яснень чинного законодавства у межах повноважень Управління. Відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» 10 звернень не підлягали розгляду (анонімні); 6 звернень направлено за належністю відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», про що повідомлено заявників.

 


Актуально

У Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”

21 грудня  у Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”. На заході …

Залишити коментар