Головна » Відео новини » Головна причина виникнення пожеж на Рівненщині – необережність людей

Головна причина виникнення пожеж на Рівненщині – необережність людей

БезымянныйВід початку цього року на Рівненщині сталося 778 пожеж. Тобто, в  середньому рятувальники області виїжджають гасити займання 16 разів на день. Зараз і в цілому в літній період найчастіше доводиться гасити ліси, торф та стерню. Основна причина пожеж – це людський фактор. Особливо це стосується умисних підпалів стерні після збору врожаю.

Метеорологи та фахівці з питань екології Рівненщини запевняють, цього року кількість людських жертв на пожежах поменшало, щоправда кричущих випадків свідомого необережного поводження з вогнем не меншає. Один з таких випадків стався у Гощанському районі.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області  вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки та не провокувати загорання в екосистемах. Адже за статистикою 95 відсотків усіх пожеж виникають у наслідок умисного недбальства людей.


Актуально

Ростислав Рараговський – перший професійний рівненський дрифтер (ВІДЕО)

Ростислав Рараговський більше чотирьох місяців займається дрифтом. Тобто використовує автомобіль більше як засіб мистецтва, а …

Залишити коментар