Головна » Відео новини » Головна причина виникнення пожеж на Рівненщині – необережність людей

Головна причина виникнення пожеж на Рівненщині – необережність людей

БезымянныйВід початку цього року на Рівненщині сталося 778 пожеж. Тобто, в  середньому рятувальники області виїжджають гасити займання 16 разів на день. Зараз і в цілому в літній період найчастіше доводиться гасити ліси, торф та стерню. Основна причина пожеж – це людський фактор. Особливо це стосується умисних підпалів стерні після збору врожаю.

Метеорологи та фахівці з питань екології Рівненщини запевняють, цього року кількість людських жертв на пожежах поменшало, щоправда кричущих випадків свідомого необережного поводження з вогнем не меншає. Один з таких випадків стався у Гощанському районі.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області  вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки та не провокувати загорання в екосистемах. Адже за статистикою 95 відсотків усіх пожеж виникають у наслідок умисного недбальства людей.


Актуально

15 мільйонів гривень Євросоюз таки виділить на реалізацію проекту «Підземель Рівного» (ВІДЕО)

15 мільйонів гривень Євросоюз таки виділить на реалізацію проекту «Таємничих підземель Рівного». Тому управління культури …

Залишити коментар