Головна » Випуск новин » Театри Рівного підкорили одеське “Молоко”

Театри Рівного підкорили одеське “Молоко”

 

Два рівненських театральних колективи повернулися із нагородами з одеського міжнародного театрального фестивалю Молоко. Молочне Гран-прі отримала вистава  “Каліка з острова Інішмаан» Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.

Про те не одну перемогу привезли додому рівненські театрали академічного театру.  Кращу чоловічу роль журі без суперечок  віддало Ігорю Ніколаєву. Актор додає, це його перша нагорода на яку він навіть не очікував.

Інший  рівненський театр ”Д. Діоніс” дебютував на фестивалі з виставою “Німий офіціант”. За що й отримали нагороду «Дебют».  Режисер театру Катерина Анікіна запевняє, що до фестивалю готувалися від почату року. І задумане  таки вдалося втілити в життя. Хоча акторів для вистави Катерина шукала довго.

Катерина Анікіна пишається своїми колегами. Каже молоді актори Ілля та Петро майстерно та впевнено відкривалися на сцені.

Член журі фестивалю Володмир Богатирьов, запевняє, театральні колективи Рівного гідно представили творчість Пінтера на одеській сцені. Особливо , припала до душі вистава Рівненського обласного театру.

І Катерина Анікіна, і Ігор Ніколаєв поїзкою на фестиваль задоволені, адже зарядилися не лише позитивом, а й творчим натхненням на весь театральний сезон

Зараз актори готуються до нового театрального сезону, де планують планують потішити рівнян новими прем’єрами.

 


Актуально

Сільські амбулаторії на Рівненщині: на будівельних майданчиках «кипить» робота

У Заборолі вже готують амбулаторію до меблювання. Приміщення зводять «з нуля», а розпочали роботи менше, …

Залишити коментар