Головна » Новини » “ОДЕК” запрошує уболівальників на товариський матч

“ОДЕК” запрошує уболівальників на товариський матч

IMG_9933-57Футбольний клуб “ОДЕК” запрошує уболівальників до Оржева, де у середу 10 серпня о 19:00 на стадіоні “ОДЕК-Україна” відбудеться останній товариський матч “ОДЕКа” перед стартом осінньої частини сезону. Суперник – команда з Луцька “ЛСТМ”.

Нагадаємо, що Оржівський «ОДЕК» готуючись до осінньої частини футбольних змагань обласного та всеукраїнського рівня провів товариський матч з командою «Ласка» з Боратина Волинської області.

У середині першого тайму провал господарів у захисті призвів до взяття воріт “ОДЕКа”. Рахунок 0:1 протримався до перерви.

Ближче до середини другого тайму «ОДЕК» знову майже повністю змінив склад футболістів на полі, і це відразу принесло результат. Адже у тренера «Ласки» Олександра Антонюка кількість гравців була не такою великою, і його підопічні банально втомилися. У нападі оржівців виділявся дует Олександра Апанчука та Павла Таргонія. Останній після року поневірянь у інших клубах таки повернувся назад в «ОДЕК». Саме ці двоє футболістів спершу спромоглися змарнувати декілька стовідсоткових моментів. Але все ж таки на 70 хвилині Павло Таргоній відзначив своє повернення в Оржів забитим голом.

Коли, здавалося, що матч так і завершиться бойовою нічиєю Олександр Апанчук таки зумів забити, і «ОДЕК» переміг з рахунком 2:1.

Крім того, “ОДЕК” підсилився молодим, двадцятирічним воротарем зі здолбунівського “Волинь-Цементу” Владиславом Пушиком. Також до команди повернувся нападаючий Павло Таргоній, який останній сезон провів у команді другої ліги ПФЛ України “Верес-Рівне”, але до цього два роки виступав за оржівський клуб. Натомість з команди пішли воротар Олександр Божок, який переїхав до Польщі та виступатиме там за аматорську команду, та нападаючий Анатолій Виговський, який в Оржеві ще з 2013 року, і виступав за юнацький склад, але перейшовши в “дорослу категорію” не зміг закріпитися в основному складі, і клуб припинив з ним співпрацю.

Нагадуємо, що вже цього вікенду “ОДЕК” розпочне осінню частину футбольного сезону. Так вже 13-14 серпня оржівці мають стартувати у Чемпіонаті України серед аматорських команд, 24 серпня команда зіграє у фіналі Кубку Рівненської області з ФК “Малинськ”, а 28 серпня матчем у Гощі проти “Агата” для “ОДЕКа” розпочнеться друге коло першої ліги Чемпіонату області.