Головна » Новини » У Рівненському районі відкриють 7 додаткових груп у садках

У Рівненському районі відкриють 7 додаткових груп у садках

1441969243_gomeltut.by_big-81427-1Аби охопити більше дітлахів дошкільною освітою восени у Рівненському районі планують відкрити додаткові групи.
09 серпня голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук та начальник відділу освіти Рівненської РДА Олександр Набочук з робочим візитом відвідали дошкільні навчальні заклади, в яких мають відкрити додаткові групи.
Зокрема, додаткові групи відкриють у Клеванському ДНЗ №1, Зорянському ДНЗ, Квасилівському ДНЗ, Бармацькому ДНЗ, Новоукраїнському ДНЗ та дві групи у Корнинському ДНЗ.
„Ми плануємо, що нові групи почнуть функціонувати вже цієї осені. Тому до кінця серпня мають бути завершені ремонтні роботи. Після цього потрібно завезти устаткування, посуд, меблі” – зазначає Володимир Пилипчук, „Відкриття додаткових груп дасть можливість отримати якісну дошкільну освіту та підготовку близько 120 дітям. Також, наразі, активно ведуться будівництво дитячого садочка в Оржеві. Ремонтуючи та відкриваючи нові групи, ми вкладаємо в майбутнє, наших дітей, адже пріоритетним для районної адміністрації та ради є будівництво саме соціальних об’єктів – шкіл, садочків, лікарень”.
До слова, на сьогоднішній день у районі функціонує 20 дошкільних навчальних закладів з повним, 7 – з короткотривалим перебуванням дітей та 6 НВК, в яких функціонує 105 вікових груп, виховується та навчається 2622 дитини дошкільного віку.
Варто наголосити, що охоплення дітей 5-річного віку усіма формами дошкільної освіти у районі становить майже 100 %.

Повідомляє Рівненська районна державна адміінстрація


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар