Головна » Новини » Міська влада Рівного хоче освітлити пішохідні переходи

Міська влада Рівного хоче освітлити пішохідні переходи

Про освітлення пішохідних переходів, про які депутати говорили ще в лютому-березні цього року, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук провів нараду. На неї були запрошені представники УЖКГ й міськсвітла , представники комерційних структур, проектанти, громадські активісти та депутати Рівненської міськради.  Про це на сторінці у Facebook повідомила помічник секретаря Рівнеради.

“З метою контролю за якістю та вартістю освітлення пішохідних переходів, яке депутати ініціювали в лютому-березні цього року, секретарем Рівнеради Сергій Паладійчук була проведена оперативна нарада. На неї були запрошені представники УЖКГ й міськсвітла (виступають замовником даного виду робіт), представники комерційних структур (безпосередньо планують приймати участь у закупівлі через систему “Прозоро” даного виду робіт), проектанти, громадські активісти та депутати Рівненської міськради.
В результаті було з”ясовано, що УЖКГ виділення коштів спрямувало не тільки і не стільки на освітлення пішоходних переходів, скільки на їх повну реконструкцію. У зв”язку з цим вартість робіт суттєво вища від запланованої, адже крім самого освітлення передбачається пониження бордюрів, облаштування тактильної плитки для людей з вадами зору та інші роботи, які є обов”язковими при проектуванні робіт. Підсумком наради стало доручення для УЖКГ та проектантів визначити приорітети освітлення пішохідних переходів шляхом аналізу кількісті ДТП та нещасних випадків на цих переходах та звернути увагу проектантів на можливе зменшення вартості робіт через оптимальне проектування цих речей”, – йдеться у повідомленні

12


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар