Головна » Новини » Сьогодні здолбунівські “романтики” мотатимуть ляльки в обласній біблоітеці

Сьогодні здолбунівські “романтики” мотатимуть ляльки в обласній біблоітеці

0a01033b70d899a9ec595d18be1281ab10 серпня 2016 року о 12 год. у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться інтелектуально-розважальне дійство для дітей табору «Романтик», що діє при Здолбунівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Цікавим та пізнавальним для вихованців буде майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки з трави під керівництвом майстрині народної творчості Олександри Медвідь. Діти познайомляться з історією виникнення та особливостями  виготовлення  української ляльки-мотанки. Адже, на сьогоднішній день серед розмаїття сучасних ляльок, саме народні ляльки з тканини, природніх матеріалів є особливим видом з неосяжною енергетикою, які цілюще впливають на психіку й здоровий розвиток дитини. Саме тому в наші дні вони стають все більш і більш популярними.
Під час заходу  діти з особливими потребами, сироти, з багатодітних сімей, діти вимушених переселенців і учасників антитерористичної операції, ознайомляться з ресурсами та послугами бібліотеки. Зокрема з Інтернет-центром «Окуляр», що проводить індивідуальні та групові заняття з вивчення комп’ютерної грамотності для людей з вадами зору,  створює та надає у використання аудіоподкасти, книги в дейзі форматі, субтитровані фільми, інформаційно-ресурсним центром «Вікно в Америку», що займається програмами обміну студентів та учнів у США, організовує засідання клубу «English Club» на якому можна спілкуватися англійською мовою, переглядати американські художні та документальні фільми, вдосконалювати знання з англійської мови та просто цікаво провести дозвілля.
На десерт відбудеться зустріч з улюбленими письменниками Валентиною Люліч та Володимиром Савчуком.

Актуально

У центрі Рівного велика фура збила дорожній знак (ВІДЕО)

12 грудня близько 9 години 45 хвилин велика фура, проїжджаючи перехрестя вулиць 16 липня та …

Залишити коментар