Головна » Новини » Економіка » Американці в Рівному налагоджують співпрацю

Американці в Рівному налагоджують співпрацю

У Рівненській ОДА з дипломатами зустрілися перший заступник голови ОДА Юрій Приварський та заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.image

Аташе з питань торгівлі Мішель Сміт презентувала роботу комерційної служби, яка є частиною Посольства США в Україні і, водночас, складовою Міністерства торгівлі США.

«Нашою місією є поширення експорту із США до інших країн. А основна діяльність – це зведення виробників з покупцями. Крім того, ми сприяємо залученню інвестицій до тих держав, де працюють американські компанії. Тому нам було цікаво відвідати Рівненську область, адже тут вже є американські інвестиції», – розповіла Мішель Сміт.

Також Аташе зауважила, що першим кроком для покращення торговельних та інвестиційних зв’язків між державами є участь у спільних виставках та конференціях. «Ми зацікавлені у розвитку потенціалу та економічної ситуації в Україні, та на Рівненщині зокрема, – відмітила  Мішель Сміт. – Тому усіма можливими шляхами сприятимемо цьому. Адже Посольство США хоче бачити Україну процвітаючою державою».

У свою чергу, Юрій Приварський зазначив, що Рівненщина зацікавлена в нарощуванні співпраці із США, відкрита до ініціатив та інвестицій. «Ми підтримуємо те, що нам сприятимуть у презентації своїх ресурсів для американських бізнесменів», – відзначив посадовець.

«У нас розвинений малий та середній бізнес, є люди, які хочуть вкладати кошти і продавати товари на міжнародному ринку. Сьогодні вже 80 % експорту області реалізується у країнах Євросоюзу. Ми зацікавлені і в подальшому поширенні нашої продукції на світових ринках», – додала Світлана Богатирчук-Кривко.


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар