Головна » Новини » Рівне » На Дубенщині лісівники встановлюють систему протипожежного відеонагляду

На Дубенщині лісівники встановлюють систему протипожежного відеонагляду

Лісівники ДП «Дубенський лісгосп» продовжують поліпшувати систему протипожежного відеонагляду за лісовими масивами. Вони вже встановили четверту спостережну вежу, на черзі облаштування п’ятої, розповів директор підприємства Олег Юркевич.

Пожежна вежа, яку розмістили на території Смизького лісництва, дозволить 100% покрити відеонаглядом територію цього та сусіднього Любомирського лісництв.

Через розкиданість лісових масивів і особливості рельєфу, для ефективного відеонагляду лісівникам доводиться встановлювати по кілька спостережних веж на території одного лісництва , пояснюються на підприємстві. Сигнали з камер спостереження контролюються у лісництвах, вони також  зводяться у централізований пункт відеспостереження, який розміщений в приміщення лісгоспу.

Директор підприємства Олег Юркевич переконаний, що набагато ефективніше і дешевше попередити пожежі, ніж потім витрачати кошти на відновлення лісових насаджень. Якісний контроль і значна профілактична робота дозволили дубенським лісівникам не допустити цього року загоряння лісових масивів. Повідомляють на сайті Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.


Актуально

Сьогодні засвітять головну ялинку Рівного

На майдані Незалежності у Рівному працюють комунальники: встановлюють сцену, звукову апаратуру та перевіряють освітлення. Сьогодні …

Залишити коментар