Головна » Новини » Рівне » Рівненський театр “Д. Діоніс” дебютував на фестивалі “Молоко”

Рівненський театр “Д. Діоніс” дебютував на фестивалі “Молоко”

nemoy_ofitsiant_03 - копияРівненський театр ” Д. Діоніс” дебютував на сцені Одеського театру Перуцького з виставою “Німий офіціант”. Режисер-постановник психологічної драми абсурду – Катерина Анікіна презентувала виставу на одеській сцені у рамках театрального фестивалю “Молоко”.  На фестивалі зіткнулись у творчому протистоянні колективи академічних театрів та аматорів. “Д.Діоніс” – молодий театр, який закохав одеситів та гостів міста щирістю та сценічною загадковістю.

Театральні критики, які були присутні на виставі зазначили, що матеріал (п’єса Гарольда Пінтера “Німий офіціант”) – невимовно складний, адже належить до жанру абсурду. Проте, за словами журі фестивалю, театральний колектив гідно представив творчість Пінтера на одеській сцені. Молоді актори Ілля Демидюк та Петро Бенедюк майстерно та впевнено відкривали на сцені театру Перулького істини прописані автором п’єси.
За сміливість і наполегливість, по завершенню фестивалю “Молоко”, рівненський театр “Д. Діоніс” отримав нагороду у номінації “Дебют”. __1hmA5-ohE
Вистава”Німий офіціант” – це вистава-ребус, пояснює режисер. Бунт людини проти системи. Так вже склалось, що за різних обставин ми вимушені “тримати язика за зубами”. Іноді зайві запитання, чи то пак недоречні висловлювання приводять до плачевних наслідків. Але чи є сенс жити у вічній мовчанці? Чи можемо ми насолодитись життям сліпо виконуючи вказівки “зверху”?
Уважні глядачі поміж нерозумінням персонажів один одного, небажанням чути, між алогічністю фраз, віднайшли істину закладену філософією Пінтера. Хоча й не всім вдалося розгадати ребус представлений театром “Д. Діоніс”. Та це не біда, зауваживши, що “абсурд” складно піддається логічним поясненням, переглядати виставу можна безліку, щоразу відкриваючи нові істини та розгадувати символи вистави закладені режисером та акторами.

K9LpbkyW3Q4 - копия


Актуально

Рівненські лікарі зможуть укласти більше декларацій з пацієнтами

Базовий тариф Національної служби здоров’я України на оплату послуг первинної медичної допомоги на 2019 рік …

Залишити коментар