Головна » Новини » “ОДЕК” на останніх секундах переміг “Ласку” з Боратина (ВІДЕО)

“ОДЕК” на останніх секундах переміг “Ласку” з Боратина (ВІДЕО)

20160806Оржівський «ОДЕК» готуючись до осінньої частини футбольних змагань обласного та всеукраїнського рівня провів товариський матч з командою «Ласка» з Боратина Волинської області.

У середині першого тайму провал господарів у захисті призвів до взяття воріт команди господарів. Рахунок 0:1 протримався до перерви.

Ближче до середини другого тайму «ОДЕК» знову майже повністю змінив склад футболістів на полі, і це відразу принесло результат. Адже у тренера «Ласки» Олександра Антонюка кількість гравців була не такою великою, і його підопічні банально втомилися. У нападі оржівців виділявся дует Олександра Апанчука та Павла Таргонія. Останній після року поневірянь у інших клубах таки повернувся назад в «ОДЕК». Саме ці двоє футболістів спершу спромоглися змарнувати декілька стовідсоткових моментів. Але все ж таки на 70 хвилині Павло Таргоній відзначив своє повернення в Оржів забитим голом.

Коли, здавалося, що матч так і завершиться бойовою нічиєю Олександр Апанчук таки зумів забити, і «ОДЕК» переміг з рахунком 2:1.

Щодо кадрових змін, то вже після матчу з Ласкою керівництво клубу прийняло рішення, що Владислав Пушик, який до цього стояв у воротах здолбунівського «Волинь-Цементу» відтепер буде захищати кольори «ОДЕКа». Щодо втрат, то окрім Олександра Божка клуб припинив співпрацю з Анатолієм Виговським.

Вже найближчого вікенду «ОДЕК» розпочне осінню частину футбольного сезону, стартуючи в Чемпіонаті України серед аматорських команд. Суперник та місце проведення цього матчу наразі невідоме, адже допоки організатори змагань не склали остаточний календар турніру. Наразі, невідомий і формат цих змагань, адже на нараді представників клубів учасників, які забажали грати в чемпіонаті, присутні не змогли дійти одностайності. Якщо «ОДЕК» та більшість старожилів Аматорської ліги виступали за максимальну кількість команд та матчів, і мінімальне розподілення на відбіркові групи, то новачки турніру у вигляді ультиматуму заявили, або буде менше ігор, або вони відмовляться від участі в лізі. Наразі, організатори турніру Асоціація Аматорського футболу України розробляє компромісний варіант системи проведення чемпіонату, і до середи обіцяє оголосити календар турніру.