Головна » Новини » Громади Рівненщини хочуть 17 мільйонів гривень. Поки що.

Громади Рівненщини хочуть 17 мільйонів гривень. Поки що.

13933379_1011414298979015_858737786_nПерші обєднані громади подали проектних заявок  на 17 млн.грн

Перші об’єднані громади Рівненщини, які цьогоріч живуть за самостійним бюджетом, вже подали проектних заявок на отримання субвенції розвитку на загальну суму 17 млн. 882 тис грн. а це понад 70%. Нагадаємо – усього субвенція на розвиток громад для Рівненщини передбачена у сумі  понад 25 млн.грн.

Найбільш активною виявилася Клесівська громада. Вони підготували 7 дороговартісних проектів на загальну суму майже 8 млн. грн. Це і будівництво доріг, реконструкція мереж зовнішнього електропостачання, реконструкція приміщення під ЦНАП, капітальний ремонт школи, та придбання транспорту для комунального підприємства. Представник громади повідомила – дороги планують завершити до кінця серпня, по іншим проектам також триває робота –  йде процес укладання договорів та розробка тендерної документації. Проекти Клесівської громади – затверджені на рівні Мінрегіону.

Миляцька громада також має 7 проектів, але лише на 40%. Це найбільша громада, тож вони мають отримати 9504 тис. грн,  заявок подали поки що на 3793 тис.грн. Нині працюють над капітальними ремонтами закладів освіти та культури, будівництво спортивної зали, та ЦНАПу, а також капітальний ремонт дороги. Голова Миляцької громади Федір Хлебович – запевнив, що працюють над іншими проектними заявками, аби освоїти усі передбачені кошти.

Бабинська та Бугринська громади, частину проектів подали раніше, їх уже затвердили в Рівненській ОДА, нині вони  на розгляді у Мінрегіоні. Другу чергу проектів робоча група при ОДА розгляне найближчим часом. Серед поданих проектів –  проведення капітальних ремонтів доріг, вулиць, мереж вуличного освітлення та інші.

Підлозцівська громада подала 4 проекти на розгляд ОДА. Це реконструкція вуличного освітлення та будівництво котельні в дитячому садочку у с.Підлозці.

 

Повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України


Актуально

Військового з Рівненщини нагородили орденом за мужність

Новітню історію України поповнюють славні імена людей, котрі  мужньо боронили і продовжують боронити цілісність нашої …

Залишити коментар