Головна » Новини » Спорт » Кікбоксери РОФК “Будокан” підкорюватимуть Житомир

Кікбоксери РОФК “Будокан” підкорюватимуть Житомир

20150121_171529Юні бійці Рівненської обласної федерації кікбоксингу “Будокан” вже найближчими вихідними змагатимуться у Відкритому чемпіонаті Житомирської області з кікбоксингу за версією WAKO.

“Змагання відбудуться у Житомирі, 24-25 січня. На них зберуться багато сильних кікбоксерів з усієї України в різних вікових та вагових категоріях”, – розповідає головний тренер РОФК “Будокан” Ростислав Саєнко, – “Змагання у Житомирі проводяться не перший рік, і ми також є там постійними учасниками”.

За словами, Головного тренера РОФК “Будокан”, участь спортсменів у якомога більшій кількості змагань міжобласного, всеукраїнського та міжнародного рівня є одним із важливих напрямків у роботі федерації. Виходячи за межі “власного рингу” кікбоксери не лише здобувають неоціненний досвід, але й самі тренери можуть оцінити результати своєї роботи. Наприклад, оцінити прогрес своїх спортсменів за певний проміжок часу, порівняно з вихованцями інших аналогічних клубів та федерацій, поспілкуватися з колегами, обговорити, і впровадити в свою роботу якісь нові, чи просто цікаві та ефективні методики тренування тощо.

“Будоканівці” беруть участь у всіх змаганнях під егідою федерації WAKO на території України. Крім того, як ми вже повідомляли рівненські бійці Олександр Соколюк та Олексій Колосков восени 2014 року брали участь у Чемпіонаті Світу WTKA, що відбувся в Італії. Там спортсмени вибороли дві бронзові нагороди.


Актуально

“ОДЕК” у товариській грі обіграв волинян (ВІДЕО)

Оржівський “ОДЕК” у перерві між матчами Чемпіонату України серед аматорських команд зіграв товариський поєдинок з …

Залишити коментар