Головна » Новини » Післявиборні консультації провели у Пісках

Післявиборні консультації провели у Пісках

13978176_1011278518992593_2039655485_o

Тиждень по виборах  сільських голови та депутатів представники  Пісківської громади консультували фахівці з питань децентралізації проекту ПУЛЬС АМУ. Питань громада має чимало. Серед основних –  реєстрація громади, затвердження статуту, обрання виконкому, створення постійних комісій, предача майна, працевлаштування  спеціалістів та формування штату громади. На усі ці питання новообраному голові Василю Ярмольчуку, та представникам  громади відповів Консультант з правових питань Василь Курилас.

З проведенням виборів в ОТГ бюджет до кінця 2016 року виконується так як і був запланований, тобто у двох сільських радах окремо. Однак вже сьогодні громада має планувати майбутній рік в рамках одного бюджету, про це бухгалтерам наголосила консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер. Усі зміни потрібно зробити до грудня, аби громада отримала самостійний бюджет з початком нового 2017 року.

Консультанти наголосили, щоб Пісківська громада водночас складала план соціально-економічного розвитку,  та писали проектні заявки на  втілення власних ідей.

 

Повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар