Головна » Новини » Освітяни знову думають над купівлею шкільних автобусів
????????????????????????????????????

Освітяни знову думають над купівлею шкільних автобусів

Троє постачальників зголосилось забезпечити шкільними автобусами дітей Рівненщини

????????????????????????????????????

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА  відбулось чергове розкриття тендерних пропозицій.  На участь у закупівлі 10 шкільних автобусів,  загальною вартістю майже 14 мільйонів гривень, документи  цього разу подали троє учасників –  двоє з Київської області  (ТОВ «Радіал-Україна»  та ТзОВ «Інтер Авто-Трейдінг») та  один із Черкас(ТОВ «ПАТ «Черкаський автобус»).

«У цьому тендері беруть участь троє постачальників шкільного автотранспорту. Ми плануємо придбати ще 10 одиниць  для підвозу дітей. Але умови не змінились – школа повинна бути оптимізована, а з бюджету районів повинне бути співфінансування», – зазначив начальник  управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Члени тендерного комітету у присутності представників ЗМІ та громадських активістів оприлюднили пропозиції  закупівель. Найдешевше придбати 1 шкільний автобусі харківського виробника «Мрія»  пропонує  «Радіал-Авто»  за 1 мільйон 320 тисяч гривень. На 80 тисяч дорожче продає аналогічні харківські автобуси «Інтер Авто-Трейдінг». А один автобус черкаського виробництва «АТАМАN» обійдеться  найдорожче – в  1 мільйон 680 тисяч гривень.

Від моменту розкриття документації  у членів тендерного комітету є  20 робочих днів  для оприлюднення переможця торгів.


Актуально

У Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”

21 грудня  у Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”. На заході …

Залишити коментар