Головна » Новини » Рівненські громади навчали енергоефективності

Рівненські громади навчали енергоефективності

13918476_1008378165949295_474477052_oНа шлях енергоефетивності стали об’єднані громади Рівненщини. Чимало з них поступово у громадах впроваджують енергоефективні заходи  – замінюють вікна, встановлюють нові комбіновані котли опалення у школах, ФАПах, та амбулаторіях. Однак, аби громади мали більший вибір та можливості у реалізації власних планів, їх запросили  на серію тренінгів із  залучення інвестиційних коштів на реалізацію енергоощадних проектів у бюджетних закладах та житловому фонді області.

Голова Клесівської ОТГ Василь Гриник переконаний – «Сьогодні багато чого в реалізації даних проектів залежить від керівника громади. Тому Клесівська громада тримає курс на різні інвестиційні програми, зокрема і з енергоефективності. У своєму активі мають чимало різних проектів – частину з них вже почали реалізувати.» У планах селищного голови – знайти інвесторів на будівництво нових доріг, адже це чи не найбільша проблема.

Під час навчання фахівці розказали присутнім про різні програми енергоефективності, які нині діють в області, а також – як отримати відшкодування відсотків за «теплими» кредитами. Організатори закликали  учасників бути більш активними, і розробляти власні пропозиції та проекти.

 

Повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар