Головна » Новини » Кримінал » Фінансових порушень на 9 мільйонів гривень виявили на Рівненщині

Фінансових порушень на 9 мільйонів гривень виявили на Рівненщині

 

p_24501_1_advertisimentspiroboxЗ початку нинішнього року Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області проведено 34 контрольних заходи і виявлено фінансових порушень на 9,3 млн грн. Зокрема, на 29 об’єктах контролю держфінінспектори встановили на понад 7,2 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів та на 20 об’єктах –  недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 2,1 млн гривень. Зокрема, в липні завершено ревізію ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», якою виявлено порушень, що призвели до втрат ресурсів, на понад 2 млн гривень.

Крім того, рівненськими держфінінспекторами проведено три державних фінансових аудити, здійснено одну перевірку державних закупівель та одну ревізію виконання місцевих бюджетів.

Через відсутність за юридичною та фактичною адресою об’єктів зустрічних звірок, контрольними заходами встановлено 9 фінансових операцій на загальну суму понад 14 млн грн, які підлягають фінансовому моніторингу.

За результатами контрольних заходів притягнуто до адміністративної відповідальності 141 посадову особу об’єктів контролю, 26 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, з  них, 4 посадовців звільнено із займаних посад.

До порушників бюджетного законодавства застосовано 17 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області


Актуально

Військового з Рівненщини нагородили орденом за мужність

Новітню історію України поповнюють славні імена людей, котрі  мужньо боронили і продовжують боронити цілісність нашої …

Залишити коментар