Головна » Новини » На Рівненщині перевіряють готовність навчальних закладів до початку нового навчального року
????????????????????????????????????

На Рівненщині перевіряють готовність навчальних закладів до початку нового навчального року

????????????????????????????????????

 Освітяни Рівненщини перевіряють готовність навчальних закладів до нового навчального року

 Щороку напередодні першого вересня освітяни, медики, рятувальники оглядають навчальні заклади області. Спеціально створена комісія перевіряє матеріально-технічне оснащення, заходи безпеки під час навчання дітей та роботи педагогів.

«Комісія повинна побувати у 19  обласних інтернатних закладах, стільки ж  повинна перевірити  й  професійно-технічних  закладів.  Паралельно перевіряють школи та садочки у кожному місті та районі. Представники комісії звертають увагу на усе – від заходів  пожежної безпеки, дотримання санітарних норм і  правил  до дотримання законодавства у галузі освіти. Головне пересвідчитись, що навчально- виховний процес  і для дітей, і для педагогів буде безпечним та комфортним»,- зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Вперше представники комісії побували у реорганізованій Олександрійській ЗОШ-інтернат. Тут кажуть, заклад завжди ретельно готувався до прийому вихованців. Цьогоріч у  реорганізованому закладі чекають і  наймолодших – планують відкрити дошкільну групу для 18 дітей. Крім них, заклад відкриває двері і для  майже півсотні учнів та вихованців.

«Дошкільна група  з’явиться в нас вперше. Як і вперше в закладі навчатимуться школярі, в яких є батьки, а не лише сироти чи позбавлені батьківської опіки. Це вимагає додаткової відповідальності та створення ще кращих умов перебування, виховного процесу та харчування», – розповідає директор Олександрійської  ЗОШ-інтернат Наталія Тарасевич.

За висновком представників комісії, ця  загальноосвітня – школа – інтернат до нового навчального року готова. Яка ситуація у решті освітніх закладах області  буде відомо  до 19 серпня.

Повідомляє прес-служба управління освіти  і науки РОДА

 


Актуально

Військового з Рівненщини нагородили орденом за мужність

Новітню історію України поповнюють славні імена людей, котрі  мужньо боронили і продовжують боронити цілісність нашої …

Залишити коментар